ניתוח בשיטה קינמטית​

ניתוח בשיטה קינמטית לחזק את הברך

במקרים רבים של כאבים בברכיים יש לכך סיבות שונות, אך זה עלול גם לנבוע מבעיות בחלק הפנימי של הברך עליו מוטל רוב העומס בנשיאת המשקל או עומס הגוף, ועל פי הגישה החדשנית של החלפת ברך קינמטית ממקמים שתל שלמעשה מחדש את הברך באותו המקום בו נמצאת הברך הטבעית, כלומר המחשבה הקיימת מאחורי גישה זו היא שככל שיוצר חיקוי טוב יותר שמחקה בצורה מדויקת את המודל הטבעי של הברך, כך ריפוי הברך יהיה מהיר יותר ויהיו תוצאות טובות יותר מבחינת החלמת ותפקוד המנותח. ניתוח בשיטה קינמטית מוצלח יתבטא בהחלמה ובטווח תנועה מצוין לאחר הניתוח.

 

 

ניתוחים בשיטה קינמטית ניתוח מוצלח

כתופעה נפוצה ממנה סובלים רבים, כאשר הגורמים לשחיקה של הברך עלולים להיות מגוונים, והשחיקה עלולה להוביל לכאבים עזים וכן להגבלה ניכרת בתנועה, הניתוח להחלפת ברך בשיטה הקינמטית הוא ניתוח מוצלח שמתבצע בגישה חדשנית ביותר, המאפשרת לשחזר באופן מדויק וטבעי ביותר את אופן התנועה של הברך וכתוצאה מכך לאפשר החלמה מהירה ותנועה טבעית יותר לאחר הניתוח. אם קיימים מצבים של שחיקה וניוון של המפרק כתוצאה מדלקות או מחבלות, השחיקה מובילה לכאבים כרוניים בברך, להגבלה בתנועה וכן לירידה ניכרת באיכות חייהם של החולים. רק כאשר שחיקת הברך היא בשלבים הראשונים במחלה, הטיפול המקובל יהיה תרופתי עם נוגדי דלקת ונוגדי כאבים. יתבצעו גם תרגילי פיזיותרפיה שונים על מנת לחזק את השרירים של הברך. במצבים שונים ניתן אף לטפל במחלה בעזרת הזרקות של סטרואידים לאזור הברך או הזרקות של חומצה היאלורונית, וטיפולים אלה לעיתים מצליחים, מסייעים בהורדת רמות הכאב ובשיפור איכות חייהם של החולים, אך כאשר חלה החמרה כללית והשחיקה גוברת לטיפולים אלו אין משמעות ונשקלת האפשרות של הניתוח. 

 

 

ניתוחים בשיטות קינמטיות ניתוח מקצועי מורכב

למרות שניתוחי ברך הם ניתוחים נפוצים מאד, כל ניתוח הוא כידוע מורכב ודורש מיומנות רבה, ניתוחי הברך נחשבים לניתוחים עם סיכויי הצלחה גבוהים הקלה משמעותית בכאב לאחר הניתוח חשוב תמיד לשאוף להשתמש בטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום, הכוללות את הגישות המתקדמות ביותר, כי אז סיכויי הצלחת הניתוח יהיו הגבוהים ביותר וכמובן גם זמן ההחלמה יהיה קצר הרבה יותר.

ד