המלצה על אורטופד מומחה למפרק הירך​

המלצה על אורטופדים מומחה למפרק הירך לגרום לשיפור בהחלמה

במצבים רבים של שחיקת סחוסים בגוף עלולים להיווצר כאבים קשים כאשר לא ניתן יהיה להחזיר את המצב לקדמותו, אך ניתן יהיה להאט את התפתחות הכאב וליצור שיפור בהחלמה. קודם יש לבדוק המלצה על אורטופד מומחה למפרק הירך ואת כל המידע הקיים על הבריאות הכללית של המטופל, לבדוק כמה זמן נמשכים הכאבים ובאיזה אופן, כמה סבל קיים וכיצד זה משפיע על התפקוד הגופני ועוד. כמובן שישי לבצע גם בדיקה גופנית שמטרתה להעריך את איכות התנועה, חוזק הברך וכדומה.

 

המלצות על אורטופד מומלץ למפרק הירך לבדוק את כל הנתונים

כאשר תבחרו באורטופד איכותי הוא יוכל לאבחן בצורה מדויקת כל נקודה הקשורה לכאבים או לשחיקה של מפרקי הירך, ובצילומי רנטגן ניתן יהיה לאבחן מאפיינים כמו מרפקים צרים, צמיחת עצם סביב המרפק, הסתיידות שנוצרת בין העצמות, וגם בצילומי אם אר איי ניתן יהיה להבחין במצבים של שחיקה, בייחוד כאשר הם בתחילתם, וכל אבחנה אחרת אותה לא ניתן לראות בצילומי רנטגן פשוטים, ועם פגישת הייעוץ עם הרופא, ולאחר האבחון יחד עם החולה והצפייה בתוצאות הבדיקות ניתן יהיה לקבל תמונה מלאה לגבי בעיות במרפקים, דרגות השחיקה וכך להמליץ כמובן על הטיפול הטוב ביותר. חשב לזכור שבייחוד במקרים בהם נדרש להחליף את המפרק בניתוח, החולה יאושפז בבית החולים, כדי להמשיך להיות במעקב של צוות של רופאים, אחיות, וכן יעבור טיפול פיזיותרפי שמטרתו להפחית מצבים של נפיחות או בצקת, להגדיל את הגמישות של החולה, לחזק את שרירי הגפיים, למנוע קרישות דם ולאפשר חזרה מהירה לתפקוד יום יומי, ואלו תרגילים שנעשים גם באמצעות ירידה מהמיטה באופן עצמאי, הליכה עם עזרים, עליה וירידה במדרגות וכדומה.

 

המלצת אורטופד מומחה למפרק הירך האורטופד הטוב ביותר

כאבים חזקים ורבים עלולים להתפחת ממצבים של שחיקת עצמות או סחוסים ולכן הם דורשים טיפול מקצועי ויעיל. חשוב יהיה לבחור באורטופד הטוב ביותר כי התופעה מלווה לא רק עם תלונות על כאבים, אלא גם עם מצבים לא קלים של הגבלות בתנועה ושיבוש החיים. לעיתים ישנם גם סימנים לכך שהתופעה עלולה להיות כבר בשלבי מחלה מתקדמים יותר ובמצב בדרך כלל שעלול להיות בלתי הפיך.​

ד