אורתופד מומחה ברכיים

 

 

 

לברכיים יש השפעה אקוטית על איכות החיים שלנו ועל התחושה היומיומית שלנו בהתנהלות השוטפת. רובנו אמנם איננו מייחסים להן חשיבות רבה במשך היום יום, אולם עם הגיל והשנים, יותר ויותר מבוגרים מכירים בחשיבות של טיפול נכון בברכיים והתחשבות בהשפעות של הליכה לא נכונה, יציבה בעייתית או עריכת פעילות גופנית שאינה מתאימה למבנה הגוף.

 

טיפול לא נכון בברכיים והזנחה של הגוף מצריכים ביקור אצל אורתופד ברכיים מומלץ. אורתופד בעל התמחות בטיפול יוכל להפנות את המטופל לתהליך המתאים לו ולהעניק לו את המענה האולטימטיבי לבעייתו. אורתופד מומחה ברכיים יוכל למנוע תהליכים עתידיים שיגרמו נזק לגוף המטופל ואמנם מתפתחים לאט, אבל בהמשך עלולים להיות אקוטיים ולהצריך ניתוח.

בעיות ברכיים אינן מהוות נושא נדיר. הלכה למעשה, כמעט 80% מהאוכלוסייה נוטים לסבול מבעיות ברכיים ברמות שונות. בעיות אלו יכולות לנבוע מדלקות, מאמץ יתר, הפעלה לא נכונה של הגוף, הימנעות מהפעלת הגוף דווקא בעת הצורך, שימוש לא נכון במפרקים, הפעלת משקל יתר על הברכיים, התאמצות ועוד.

 

אורתופד מומחה לברכיים

 

הסובלים מבעיות ברכיים שונות מתאוננים על קשיים בתפקוד השוטף, חוסר יכולת להתמודד עם מטלות יומיומיות חיוניות כגון התכופפות, שטיפת ידיים, מקלחת, ריצה, הליכה ועוד. כאשר הכאבים מחריפים, התפקוד נעשה קשה עוד יותר והאדם הופך תלוי בסביבתו: הוא אינו יכול להתכופף להרים דבר מה שנפל, הוא עלול לסבול מכאבים שוטפים במשך היממה, להתקשות בהירדמות בשל כאבי ברכיים ועוד. אורתופד מומחה ברכיים הוא האדם אשר יוכל להפנות לטיפול המתאים ולחסוך הידרדרות גופנית נוספת שיכולה להיות בלתי הפיכה בהמשך, אם לא תטופל כראוי.

 

כאבי ברכיים יכולים להיגרם ממספר סיבות נפוצות. הלכה למעשה, 80% מהאוכלוסייה סובלים בשלב מסוים של חייהם מכאבי ברכיים מסיבות מגוונות. אלו כוללות בעיקר הפעלה לא נכונה של הברכיים ויצירת עומס יתר על המפרקים הנושאים את הגוף. כמו כן דלקות פרקים, מחלות מטבוליות, חבלות ומחלת האוסטאורטריטיס הניוונית הם בין הגורמים המרכזיים המביאים לבעיות ברכיים.

 

כאשר הסחוס נשחק או שיש כאבים הנובעים מדלקות, רצוי לפנות אל אורתופד ברכיים מומלץ שיעניק את המענה הטוב והמקצועי ביותר לבעיה. אורתופד מומחה ברכיים הוא אדם שאת ההתמחות שלו ערך בתחום, הוא בעל ניסיון של שנים רבות בהתמודדות עם בעיות ברכיים ויכול לתת את המענה הטוב ביותר לכל בעיית ברכיים באשר היא. רצוי לפנות אל אורתופד מומחה ברכיים בשלבים הראשונים ביותר של הכאבים על מנת למנוע תהליכים בלתי הפיכים.

 

ד