אורתופד ברכיים מומלץ

 

 

 

אורתופד ברכיים מומלץ - החלפת מפרק ירך

 

הברכיים מהוות את בין המפרקים המהותיים והחשובים ביותר בגוף האדם: הן מאפשרות לנו הליכה וריצה ללא מחשבה נוספת, הן מעניקות לנו את האפשרות להתכופף ולהתרומם ומגבירות את הגמישות שלנו בביצוע פעולות חיוניות. למרות שרוב בני האדם אינם מקדישים מחשבה יתרה לברכיים, כאשר הן מתחילות לכאוב מתעוררת בעיה ורובנו מתקשים בביצוע פעולות יומיומיות חיוניות.

 

הטיפול בברכיים מצריך פנייה אל אורתופד ברכיים מומלץ. אורתופד מומלץ הוא אדם בעל ניסיון רב בתחום שיכול לתת מענה מקצועי לבעיה לאחר אבחון מקיף שלה, ביצוע הצילומים המתאימים ותשאול המטופל בנוגע לאורח החיים שלו.

 

מרבית האוכלוסייה סובלת בשלב מסוים בחייה מכאבי ברכיים. כאבים אלו יכולים לנבוע ממספר סיבות עיקריות. אלו יכולות להיות דלקות שונות, דלקות פרקים, מחלות מטבוליות ומחלת האוסטאורטריטיס, המהווה את ההפרעה העיקרית לתפקוד בגילאים מבוגרים יותר. על מנת לטפל בבעיות אלו, יש לפנות אל אורתופד ברכיים מומלץ שיכול לתת את המענה האולטימטיבי.

 

ברוב המקרים, ניתנים טיפולים גנריים הכוללים טיפולים פיזיותרפיסטיים, טיפולים באמצעות תרופות ושינוי אורח החיים כגון הוספת פעילות גופנית, שינוי התזונה ועוד. במקרים קיצוניים בהם טיפולים גנריים לא יכולים לסייע או שאינם מביאים לשיפור בתפקוד, אורתופד ברכיים מומלץ יעדיף להפנות את המטופל לביצוע ניתוח החלפת הברך. ניתוח החלפת הברך מקורו בהחלפת מפרק ירך שהתגלה כפתרון יעיל ואפקטיבי לסובלים.

 

לאחר דיווחים רבים על שיפור באיכות החיים, ניתוחים להחלפת מפרק הברך הפכו להיות המענה האולטימטיבי לסובלים מבעיות ברכיים מתמשכות. המטופלים אשר הופנו לביצוע ניתוח זה דיווחו על גמישות מרבית לאחר ביצוע הניתוח, שיפור משמעותי באיכות החיים ויכולת משופרת לתפקד בביצוע פעילויות יומיומיות חיוניות.

 

הניתוח מבוצע בתוך מספר שעות והמטופל יכול לחזור לתפקוד מלא מספר ימים לאחר ביצוע הניתוח. בשל היותו ניתוח קל לביצוע יחסית, הוא מהווה פתרון פופולארי עבור רבים אשר לא הצליחו לשקם את הברכיים שלהם באופנים אחרים והעדיפו פתרון אפקטיבי ויעיל הממגר את הבעיה לחלוטין.

 

יחד עם זאת, זהו אינו המפלט הראשון אליו פונה אורתופד ברכיים מומלץ ולפני כן יינתנו תרופות כגון סטרואידים, טיפולים פיזיותרפיים, חומצה היאלרונית ועוד. הסובלים מכאבי ברכיים ממושכים אשר אינם מצליחים למצוא מענה לבעייתם, יוכלו לברר אודות ביצוע ניתוח החלפת הברך בהסתמך על הצלחה בניתוחים קודמים ודומים כמו החלפת מפרק ירך. הטיפולים מצריכים מעקב של רופא מקצועי ולכן יש לפנות אל אורתופד ברכיים מומלץ בהקדם האפשרי.

 

ד